24січня2020

ГОЛОВНА АНОНСИ На Кіровоградщині вже готують традиційний "Чута-Фест"

АНОНСИ

На Кіровоградщині вже готують традиційний "Чута-Фест"

92 41117 серпня у Цибулевому Знам’янського району вчетверте проведуть фестиваль народної творчості "Чута-Фест".

Захід традиційно пройде в зеленій садибі "Гайдамацька Січ" – одному із осередків мешкання праукраїнських племен чорноліської археологічної культури, місці, освяченому подіями різних драматичних періодів української історії: від Княжої доби та Козацьких часів до Української революції поч. ХХ сторіччя.

"Чута-Фест" покликаний показати незламний вільний дух та примножити справді автентичні скарби українського народу: народну пісню та українські традиції. 

Його мета – збереження та популяризація української культури та історико-культурного надбання, популяризація народних ремесел, патріотичне виховання молоді на основі національно-культурних традицій.

У фестивалі візьмуть участь аматорські та професійні фольклорні, вокальні, хореографічні колективи, музичні акустичні та рок-гурти, солісти, майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, у творчому доробку яких є вироби традиційного мистецтва та народних ремесел; учасники військово-спортивних клубів, що демонструють техніки бойового козацького мистецтва; бджолярі та травники.

Урочисте відкриття –  об 11.00 год.

Адреса: Знам’янський район, с. Цибулеве, зелена садиби "Гайдамацька Січ".

Контакти оргкомітету: 0(233) 2 16 66; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.