24січня2020

ГОЛОВНА АНОНСИ Чому кропивнианам варто відвідати книжковий фестиваль сусідів

АНОНСИ

Чому кропивнианам варто відвідати книжковий фестиваль сусідів

68523771 10206513616395015 8694423801917603840 n

з 11 по 13 жовтня у Черкасах за підтримки Українського культурного фонду втретє відбудеться Черкаський книжковий фестиваль.

Він поєднає в собі книжковий ярмарок, літературні дискусії і презентації для дорослих та дітей, а також спробує розкрити сучасних письменників, як звичайних людей.

Організатори уже називають імена гостей, які візьмуть участь у фестивалі. Це письменники Макс Кідрук та Сергій Гридін, Аретм Чех, Ірена Карпа, Галина Вдовиченко, Дара Корній, Наталка Матолінець, Сашко Дерманський та багато інших.

На музичній сцені для вас гратиме "Жадан і собаки" та Іздрик із гуртом "Драмтиатр".

Уперше у рамках фестивалю відбудеться акція "День з письменником". Охочі зможуть пограти в теніс, покататися на велосипедах, випити пива, піти на шопінг або боулінг з улюбленим письменником чи письменницею.

На гостей чекають і краєзнавчі дискусії про історію Черкащини, а саме затоплення місцевості у Кременчуцькому водосховищі.

Організовують фестиваль активісти МГО «Книжковий маестро».

За новинами фестивалю, а також оновленням інформації про учасників та події слідкуйте на сайті https://www.facebook.com/chebookfest/Фестивалю, а також у групі в Фейсбуці http://cherkasybookfest.org.ua .