04червня2020

ГОЛОВНА АНОНСИ У Кропивницькому покажуть перший повнометражний фільм від творців Ukrainer

АНОНСИ

У Кропивницькому покажуть перший повнометражний фільм від творців Ukrainer

1 листопада у Кропивницькому відбудеться прем’єра першого повнометражного фільму від творців Ukrainer «Ukraïner. The Movie». Фільм знято за підтримки Українського культурного фонду, йдеться на сторінці заходу у фейсбуці.

19 10 208

Партнер події у Кропивницькому  Креативний ІТ-простір KOWO (Василівський провулок, 10, 5 поверх), де і пройде показ.

«Ukraïner. The Movie» – історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Нагадаємо, Ukraїner – волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.

Початок перегляду о 19.00.

Вхід – вільний.