06серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Журналістів Кіровоградщини запрошують до участі в медіафорумі

АНОНСИ

Журналістів Кіровоградщини запрошують до участі в медіафорумі

10 12314

ГО «Львівський медіафорум» оголошує третій відбір прийому заявок на програму Media Emergency Fund.

Цього разу фінансову підтримку можуть отримати регіональні і національні медіа. У рамках цього відбору буде профінансовано до 100 матеріалів.

Що саме підтримує Фонд? Виготовлення серій із 4-8 журналістських матеріалів у напрямку Solutions journalism, спрямованих на підвищення громадської солідарності та активності. Цей напрямок передбачає, що матеріали мають не лише піднімати актуальні соціальні проблеми, а й демонструвати успішні приклади їхнього вирішення.

Жанри/формати: репортаж, аналітичний текст, подкаст, відеоісторія, інтерв’ю, мультимедійна історія тощо.

Важливо! Заявки на новинні формати, колонки, персональні блоги не підтримуватимуться.

Який фокус журналістських матеріалів у пріоритеті?
– Історій успіху громадських ініціатив та об’єднань у розв’язання соціальних питань;
– Історій солідаризації локальних громад;
– Розповіді про соціально спрямовані ініціативи підприємств та компаній, котрі мають значний вплив на локальні спільноти;
– Практичні кейси, що демонструють ефективні кроки для подолання наслідків кризи для бізнесу та суспільства;
– Способи подолання психологічних і соціальних проблем;
– Приклади конструктивної взаємодії між громадянами і тими, хто професійно виконує свої обов’язки в кризових умовах (медики, поліція, водії громадського транспорту, представники торгових мереж, держслужбовці тощо).

Редакції та виконавці нестимуть особисту відповідальність за якість опублікованих матеріалів, а також за дотримання етичних норм та професійних стандартів. Організатори залишають за собою право відмовити в оплаті матеріалів, які міститимуть грубі порушення журналістських стандартів, якщо це буде підтверджено експертизою.

Хто може подаватись? Заявником має бути незалежне медіа будь-якої організаційно-правової форми медіа в особі головного редактора або уповноваженого представника.

Скільки коштів можна отримати? У Фонді закладена фіксована оплата – 2 тисячі гривень за матеріал. Тобто сума допомоги, яку може отримати редакція, становить від 8 тисяч гривень за 4 матеріали до 16 тисяч гривень за 8 матеріалів.

Де і як зголошуватись? Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити заявку: bit.ly/2BrjREZ

Дедлайн: 13 липня нинішнього року.

Заявка повинна містити обґрунтовану тематично та форматно серію матеріалів. Тривалість створення та публікації контенту – до восьми тижнів.

За результатами першого та другого відборів, у програмі вже беруть участь 25 редакцій, є і кропивницькі.