18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Ларіним – лапті: кропивничан запрошують на протестну акцію

АНОНСИ

Ларіним – лапті: кропивничан запрошують на протестну акцію

570B0499

Завтра, 13 жовтня, об 11.00 у Кропивницькому біля офісу проросійської партії «Опозиційна Платформа – За Життя» відбудеться акція «Ларіним – лапті!» в рамках національної кампанії «Лапті реваншу».

Активісти Руху Опору Капітуляції пояснять містянам, які загрози несе наявність у Кропивницькому осередку антиукраїнських сил і передадуть Ларіним і іншим активістам цієї партії їхні лапті.

«Уже не перший місяць місто Кропивницький, а з ним і вся область, заліплена біл-бордами і плакатами з пиками проросійських реваншистів із ворожої партії "ОПЗЖ", які вирішили пролізти до місцевих рад і далі здійснювати свою підривну діяльність.

Активісти РОК вирішили нагадати мешканцям Кропивницького, які загрози створюють ці діячі, і якої шкоди вони вже встигли заподіяти нашому місту зокрема і всій країні вцілому. Тому Рух Опору Капітуляції завітає до офісу цієї ворожої організації і вручить Ларіним лапті, в яких вони зможуть сміливо помандрувати "за порєбрік" – на "історічєскую родіну"», – розповів координатор РОК у Кропивницькому Дмитро Сінченко.

Всіх патріотів, які поділяють погляди РОК-Кропивницький, закликають долучитися до заходу.