АНОНСИ
Міжнародний флешмоб у Кропивницькому
- Останнє оновлення: 15 січня 2018
17 січня в черговий раз Кіровоградський обласний художній музей приєднається до Міжнародного флешмобу – селфі у музеї.

Долучитися до акції зможуть усі бажаючи. Для цього треба прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч із якимось експонатом та розмістити його у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram із хештегом #MuseumSelfie та #Кіровоградський_обласний_художній_музей.
Зробити селфі (фотопортрет власноруч), можна буде безкоштовно, використовуючи будь-який мобільний пристрій (планшет чи мобільний телефон).
