АНОНСИ
В обласному ЦДЮТ пройде «Музичний вечір у стилі бароко»
- Останнє оновлення: 19 березня 2018
Завтра, 20 березня, о 18.30 в червоній залі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбудеться «Музичний вечір у стилі бароко».

У ньому візьме участь народний художній колектив оркестру народних інструментів «Орія». Керівник та диригент оркестру– відмінник освіти України , заслужений працівник освіти України Софія Матрос.
