АНОНСИ
4,5 тисячі гривень зібрали кропивничани на озеленення міста
- Останнє оновлення: 11 квітня 2018
17 квітня у Кропивницькому стартує акція «Зробимо місто зеленим». Ініціатором заходу виступило управління молоді та спорту міської ради.

Кошти для закупівлі саджанців були зібрані під час проведення святкових заходів, присвячених Масляній. До скриньки благодійності «Зробимо місто зеленим» кропивничани поклали близько 4,5 тисячі гривень.
Висадка саджанців проходитиме у кілька етапів та матиме декілька локацій:
17 квітня о 10.00 – прилегла територія медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна (бульвар Студентський, 16);
18 квітня о 13.00 – прилегла територія машинобудівного коледжу (вулиця Олефіренка, 6);
20 квітня о 12.00 – територія навпроти гуртожитку державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж».
«Комунальне підприємство «Благоустрій» забезпечить нас посадковим матеріалом: липами, березами, кленами, а також кількома видами кущів для оздоблення ландшафту, квітників та зелених острівців», – проінформувала заступник начальника управління Катерина Черкасська.
Запрошуємо всіх кропивничан долучитись до корисної справи – зробити місто зеленим!
