АНОНСИ
Обласний центр – в очікуванні кропивницького бейсбольного дербі
- Останнє оновлення: 11 травня 2018

У рамках ІІІ туру чемпіонату України з бейсболу 2018 року в дивізіоні «А» Вищої ліги лідер чемпіонату, молодіжна команда обласного центру «BioTexCom-СДЮШОР» (після двох турів: 6 матчів / 5 перемог, 11 очок, перша сходинка турнірної таблиці) прийматиме старшу бейсбольну команду міста «BioTexCom-КНТУ» (після двох турів: 3 матчі / 3 перемоги, 6 очок, четверта сходинка турнірної таблиці).
Субота, 12 травня: 16.00.
Неділя, 13 травня: 10.00; 13.00.
Матчі проходитимуть на бейсбольному стадіоні СДЮШОР-2 «Діамант», район Олексіївки.
Вхід вільний.
