АНОНСИ
Кропивничан запрошують на міжнародний флешмоб жіночності
- Останнє оновлення: 16 липня 2018
Першого серпня о 19.00 на площі Героїв Майдану в обласному центрі кропивничанки долучаться до 10-ого міжнародного флешмобу жіночності.

Про це повідомляють організатори на сторінці у Фейсбук.
Традиційно, 1 серпня у різних містах та країнах жінки у сукнях виходять на вулиці міста. Вони моляться та дарують квіти іншим, нагадуючи кожній про її жіночність.
Перший флешмоб пройшов у 2012-му році та об’єднав 1500 учасниць із 90 міст та 9 країн.
