АНОНСИ
Кропивничан запрошують на кіно під відкритим небом
- Останнє оновлення: 16 липня 2018
У четверг, 18 липня, о 21.30 у Дендропарку жителям та гостям міста під відкритим небом покажуть фільм «Облівіон».

Про це повідомляють організатори у соціальній мережі у Фейсбук.
Опис фільму: наша планета пережила чергове вторгнення позаземної раси. Людство з величезним трудом виграє цю війну, однак збитки, завдані інопланетянами, виявилися занадто великими. Але найстрашніше – що Місяць був зруйнований прибульцями. В результаті Земля, яка пережила колосальну кліматичну катастрофу, стає непридатною для існування всього живого.
