АНОНСИ
Край електросміття: у Кропивницькому пройде показ та обговорення документальної стрічки
- Останнє оновлення: 31 липня 2018
Сьогодні, 31 липня, о 17.00 в інформаційно-ресурсному центру «Вікно в Америку» в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського пройде показ і обговорення документальної стрічки Девіда Феделе «Край електросміття» («E-Wasteland»).

Про це повідомляють організатори на сторінці у Фейсбук.
Захід присвячений Дню екологічного боргу – 1 серпня.
Всі учасники матимуть змогу:
- дізнатися більше про День екологічного боргу і причини його відзначення;
- вирахувати свій еко-вплив на планету;
- дізнатись, як сміття може приносити гроші;
- традиційно поділитися власними враженнями щодо всього вище зазначеного.
Мова спілкування – англійська.
Вхід - вільний.
