24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ У суботу мисливці Кіровоградщини відкриють сезон полювання на фазана

АНОНСИ

У суботу мисливці Кіровоградщини відкриють сезон полювання на фазана

Найближчої суботи, 13 жовтня, на Кіровоградщині відкриється сезон полювання на фазана, який триватиме до 9 грудня. 

daaae11ceffc5f9838b2a57ef46d0d5b 1Днями полювання є середа, субота й неділя. За один вихід мисливець може добути три голови фазана, інформують у прес-службі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства..

До полювання допускаються лише ті мисливці, які мають при собі перелік документів, передбачених Законом України «Про мисливське господарство та полювання», а саме: посвідчення мисливця; щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання.

Обласне управління лісового та мисливського господарства попереджає усіх мисливців про неухильне дотримання Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні, які визначені положенням «Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядком видачі ліцензій на добування мисливських тварин», затвердженим наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011 року за № 549.

Основні пункти з даного Положення.

під час проведення полювань суворо заборонено:
- направляти зброю на людину чи домашніх тварин, навіть якщо зброя не заряджена;
- передавати зброю іншим особам, попередньо не розрядивши;
- виїзд мисливців і перебування їх на полюванні з несправною і незареєстрованою зброєю.