24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА «Кіровоградтепло» переходить на п’ятиденний робочий тиждень

ЕКОНОМІКА

«Кіровоградтепло» переходить на п’ятиденний робочий тиждень

У Кропивницькому розпочинають опалювальний сезон.

SAY883199 e1454513051945У зв’язку з цим відзавтра, 25 жовтня, ДП «Кіровоградтепло» переходить на п’ятиденний робочий тиждень. Відповідно до рішення  виконкому міської ради м. Кропивницького від 9.10.2018 р. «Про початок опалювального сезону 2018/2019 року» на підприємстві встановлено  п’ятиденний робочий тиждень.

Протягом опалювального періоду підприємство працюватиме за таким графіком роботи:

понеділок-четвер – із 8.00 до 17.00;

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;

 обідня перерва – з 12.00 до 12.48.

У цілодобовому режимі працює аварійно-диспетчерська служба підприємства. Телефон – 56-52-78. «Гаряча лінія» АДС - 050-328-97-00.

Додаткова інформація.  Міський голова Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради повідомив, що ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» досі не отримало номінації.