ЕКОНОМІКА
«Кіровоградтепло» переходить на п’ятиденний робочий тиждень
- Останнє оновлення: 24 жовтня 2018
У Кропивницькому розпочинають опалювальний сезон.
У зв’язку з цим відзавтра, 25 жовтня, ДП «Кіровоградтепло» переходить на п’ятиденний робочий тиждень. Відповідно до рішення виконкому міської ради м. Кропивницького від 9.10.2018 р. «Про початок опалювального сезону 2018/2019 року» на підприємстві встановлено п’ятиденний робочий тиждень.
Протягом опалювального періоду підприємство працюватиме за таким графіком роботи:
понеділок-четвер – із 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.48.
У цілодобовому режимі працює аварійно-диспетчерська служба підприємства. Телефон – 56-52-78. «Гаряча лінія» АДС - 050-328-97-00.
Додаткова інформація. Міський голова Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради повідомив, що ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» досі не отримало номінації.
