20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: на понад 400 тисяч гривень порушень виявили аудитори в одній із міськрад

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: на понад 400 тисяч гривень порушень виявили аудитори в одній із міськрад

У відділі освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради під час проведення ревізії за період з червня 2016 року по травень 2018 року  фахівці  управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на 421,3 тисячі гривень.


12statisticaЗокрема, встановлено зайві витрати підзвітних коштів при відсутності належного документального підтвердження, тобто батьками учнів комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" не підтверджено отримання коштів на харчування при проведенні навчально-тренувальних зборів на 153,9 тис.грн, повідомил в прес-службі управління Східного офісу Держаудитслужби в області.

Поряд з цим, встановлено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду на 149,7 тис.грн., незаконні   витрати на оплату праці на 29,3 тис.грн.,  проведення зайвих виплат внаслідок завищення ціни на поставлені   дошкільним навчальним закладам ковбаси на 11,8 тис.грн. та завищення обсягу наданих комунальних послуг  – 3,1 тис.грн. 

Крім того, встановлено недоотримання відділом освіти доходів від надання платних послуг від реалізації продукції в буфеті на 39,3 тис.грн., а також нестача готівки – 20,5 тис.грн., понаднормове  списання та  нестача матеріальних цінностей – 13,7 тис.грн. 

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на  210,7 тис.грн.

Через порушення законодавства з фінансових питань на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Кіровоградській області.