23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Великій Балці у Кропивницькому відновили перехід через Біянку – реалізовано ще один проект «Громадського бюджету»

ЕКОНОМІКА

На Великій Балці у Кропивницькому відновили перехід через Біянку – реалізовано ще один проект «Громадського бюджету»

16281 368x264 2

Учора, 25 листопада, у Кропивницькому презентували один із проектів із програми «Громадський бюджет»,  авторкою якого стала мешканка мікрорайону Велика Балка Вікторія Малюк. 

"Упродовж багатьох років жителі цього мальовничого мікрорайону очікували на ремонт  пішохідного переходу через річку Біянка по провулку Катранівському. Він зручний для людей, бо дає їм можливість короткою дорогою дістатися до місць роботи,  а дітям - до садочку та шкіл. Я щороку своїми силами його ремонтував, але останнім часом він перебував в аварійному стані і простому поточному ремонту вже не підлягав", – відзначив депутат  місцевого виборчого округу Олександр Шамардін. 

16279 368x264 2

Секретар міської ради Андрій Табалов разом із депутатами Олексанром та Катериною Шамардіними, головою квартального комітету Раїсою Цибулько та активними мешканцями мікрорайону привітали Вікторію Малюк з успішною реалізацією проекту, подякували за ініціативність та співпрацю, побажали їй творчої наснаги для для написання та втілення вжиття нових цікавих  ідей.

Вартість проекту з ремонту переходу становить 90 тисяч гривень. Важливо, що підрядник, який виконував роботу і впорався з нею за місяць, постійно консультувався з людьми, які користуються місточком. У результаті перехід виявився на шість метрів довшим від запроектованого, мешканцям міста стало зручніше.

16274 368x264 2

16275 368x264 2

Фото  Яни Вічірко