ЕКОНОМІКА
До всіх кропивницьких багатоповерхівок надходить тепло
- Останнє оновлення: 03 грудня 2018
Система теплопостачання у Кропивницькому увійшла в штатний режим роботи.

Сьогодні, 3 грудня, станом на ранок усі 802 житлових будинки обласного центру, під’єднаних до централізованого опалення, – вже з теплом. Про це інформує прес-служба міської ради з посиланням на головне управління житлово-комунального господарства.
Пориви на мережах теплопостачання і в системах опалення житлових будинків відсутні.
Температура теплоносія на виході і вході котелень по КП «Теплоенергетик» складає: на ТЕЦ — 63:50С°, на модульній котельні селища Нового - 72:61С°. Температура теплоносія по котельнях ДП «Кіровоградтепло» - 58:44С°.
Середньодобова температура зовнішнього повітря на території Кропивницького сьогодні - 6 С°.
