23квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому рух транспорту по провулку Об’їзному планують відновити до кінця року

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому рух транспорту по провулку Об’їзному планують відновити до кінця року

Реконструкцію шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому проводять планово і у повній відповідності до затвердженого графіку виконання робіт. 


Про це повідомила заступник начальника головного управління житлово-комунального господарство міської ради Юлія Яндович, інформує прес-служба міської ради.

За її словами, спеціалісти підрядного підприємства «Містобудівний загін № 119» уже приступили до нового етапу ремонтних робіт на мосту, а  рух транспорту шляхопроводом було тимчасово перекрито на декілька годин.

Такі заходи вжили для того, щоб будівельні роботи перенести з крайніх смуг руху транспорту мосту на центральні.

"Будівельні роботи на крайніх смугах шляхопроводу завершені, тепер рух транспорту здійснюватиметься ними, а на центральних смугах розпочинаються роботи із зняття старого асфальтового покриття До кінця року планується виконати увесь комплекс робіт на надземній частині мосту: армування, бетонування та вкладання асфальтобетону. Повноцінний рух транспорту шляхопроводом планується відновити вже до Нового 2019 року", – повідомила Юлія Яндович. 

Також чиновниця додала, що будівельні роботи під мостом триватимуть. Завершити реконструкцію шляхопроводу планують до кінця першого кварталу 2019 року.