25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині вироблятимуть електроенергію, будуватимуть житло, реконструюватимуть лікарні

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині вироблятимуть електроенергію, будуватимуть житло, реконструюватимуть лікарні

1312180202

Підсумки соціально-економічного розвитку території, а також плани на найближчі роки проаналізували у Благовіщенському районі під час засідання Ради регіонального розвитку.

1312180203

Голова райдержадміністрації Вячеслав Зосим поінформував, що нинішнього року на соціально-економічний розвиток району спрямовано майже 71 млн. грн.: 5,8 млн. грн. – з державного бюджету, 2,7 млн. грн. – з районного, з місцевих бюджетів – 16,5 млн. грн., за рахунок інших коштів – 45,7 млн. грн. Про це повідомляє сайт ОДА.

Пріоритетними галузями розвитку у 2018 році районна влада визначила галузь охорони здоров'я, освіту, сільське господарство, розвиток інфраструктури. Так, понад 16 млн. грн. з державного та місцевого бюджетів використано на капітальний, поточний та ямковий ремонт вулично-дорожньої мережі, за ці кошти також облаштовано 4 автобусні зупинки, оновлено й мережу зовнішнього освітлення.

Вячеслав Зосим констатував позитивну динаміку росту доходної частини місцевих бюджетів та розповів про перспективи розвитку території. В галузі сільського господарства до кінця 2021 року заплановано реалізувати 13 інвестиційних проектів: будівництво комплексів з очистки та зберігання зерна, зведення сіносховищ та споруд для зберігання силосу, капітальний ремонт тваринницьких комплексів та приміщень для зберігання зерна, реконструкція приміщення для вирощування риби тощо.

Ще 5 інвестиційних проектів зреалізують до 2021 року в галузі промисловості: реконструкція приміщення ТОВ "Молочна майстерня", будівництво трьох сонячних фітоелектричних та фотогальванічних станцій у Благовіщенському та с. Великі Трояни, проведення ремонтних робіт зі встановлення ГЕС у с. Сабатинівка.

У наступні роки влада також планує добудувати багатоквартирний житловий будинок, капітально відремонтувати дитяче відділення центральної районної лікарні, провести реконструкцію мостового переходу через р. Синиця у районному центрі.