04червня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: мільйон гривень закладено на наступний рік в обласному бюджеті на впровадження бізнес- проектів

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: мільйон гривень закладено на наступний рік в обласному бюджеті на впровадження бізнес- проектів

Таку інформацію озвучила заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Світлана Соломаха на обласній тристоронній соціально-економічній раді.

Засідання відбулося під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, йдеться на сайті ОДА.

Світлана Соломаха поінформувала про основні показники Програми економічного та соціального розвитку Кіровоградської області на 2019 рік. За її словами, наступного року пріоритетом в діяльності влади залишається впровадження енергозберігаючих заходів у галузях економіки та закладах соціальної інфраструктури; реалізація реформ в освіті, охороні здоров'я; продовження процесу децентралізації влади, фінансів та формування ОТГ.

Серед пріоритетів вона також назвала підвищення інвестиційної привабливості регіону та залучення інвестицій, а також сприяння розвитку малого і середнього бізнесу. В обласному бюджеті на наступний рік передбачається 1 мільйон гривень на підтримку та впровадження інвестиційних бізнес- проектів.

"Усі ці пріоритети і завдання за своїм змістом є рівнозначними, і в комплексі мають вплинути на закріплення позитивних тенденцій, які мають місце у розвитку нашої області", – підкреслила посадовиця.