04червня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький: п’ять тролейбусів із автономним ходом закупили і доставили на «Електротранс»

ЕКОНОМІКА

Кропивницький: п’ять тролейбусів із автономним ходом закупили і доставили на «Електротранс»

Перші п’ять тролейбусів з автономним ходом  вже у Кропивницькому. Вони перебувають на базі КП «Електротранс» і проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршруті. 

17093 368x264 2

Про це інформує прес-служба міської ради з посиланням на слова в.о. заступника міського голови Олександра Вергуна.

"Ми виконали доручення міського голови Кропивницького Андрія Райковича і сучасний електротранспорт закуплений і доставлений  на комунальне підприємство «Електротранс»  у поточному 2018 році. Вже 2 січня до Кропивницького прибудуть спеціалісти, які займуться процедурами реєстрації транспортних засобів, їх страхування. А 8 січня фахівці з електрообладнання проведуть налаштування акумуляторів тролейбусів під технічні характеристики електричного струму у контактній мережі нашого міста. Після цього транспорт буде готовий виїхати на лініюі", – наголосив Олександр Вергун. 

За його словами, нові  тpолейбуси мають запас автономного ходу до 30 кілометрів і це дозволить розв’язати низку проблем транспортного сполучення мікрорайонів обласного центру, які були виявлені при аналізі звернень мешканців міста щодо поліпшення якості пасажирських перевезень  у Кропивницькому.

Планується, що новий тpанспоpт куpсуватиме від вулиці Муpманської до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Шевченка, Велику Пеpспективну, з виїздом до  аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом. Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки