04червня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Очільник Кропивницького оцінив роботу комунальних служб за останній тиждень на “добре”

ЕКОНОМІКА

Очільник Кропивницького оцінив роботу комунальних служб за останній тиждень на “добре”

Погода продовжує екзаменувати кропивницьких комунальників. За прогнозами синоптиків, на Кропивницький знову очікує негода: сніг, дощ, ожеледиця.

17107 368x264 2

Тож, сьогодні, 2 січня, під час проведення апаратної наради міський голова Андрій Райкович закликав керівників усіх комунальних служб ретельно підготуватися до несприятливих погодних умов, щоб і техніка, і працівники були готові вчасно реагувати на зміну погоди, інформує прес-служба міської ради.

 “Екостайл”  у передсвяткові дні має звертати увагу на вивезення сміття з майданчиків багатоповерхівок: усі прибирались, контейнери перевантажені. «Водоканалу» слід оперативніше закривати пориви, особливо, каналізацію. І рити ями не методом тику, а чітко, знаючи, де є порив. “Універсалу” не варто обмежуватися розчищенням снігу на магістральних дорогах, якими рухається громадський транспорт. З віддалених вулиць до нього теж треба діставатись", – нагадав Андрій Райкович.

Міський голова зауважив, що першочергові регламентні роботи комунальники вже визначили і навчились виконувати вчасно та якісно. Загалом, очільник міста оцінив роботу комунальних служб за останній тиждень на “добре”. Але зазначив, що прочищати дороги необхідно аж до бордюрної частини, аби там не утворювались наледні. Андрій Райкович доручив у першу чергу розчистити під’їзди до шкіл, садочків, лікарень та поліклінік. Візьмуться комунальники також за зняття буруль з дахів.