04червня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Андрій Райкович наголосив на необхідності поновити у Кропивницькому роботу з планування асфальтного заводу

ЕКОНОМІКА

Андрій Райкович наголосив на необхідності поновити у Кропивницькому роботу з планування асфальтного заводу

На цьому сьогодні, 2 січня, під час апаратної наради наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович і дав завдання спеціалістам комунального сектору передбачити на це кошти.

Очільник міста зауважив, що після снігопадів та дощів на дорогах міста утворилось чимало ям, а це – небезпека для водіїв та автотранспорту, у тому числі і пасажирського. Тому зараз вкрай важливо у бюджеті передбачити кошти, щоб за першої можливості почати ремонтувати критичні ділянки, інформує прес-служба міської ради.

"Звертаюсь до всіх керівників виконавчих органів, у яких заплановані будівельні і ремонтні роботи, зокрема, щоб УЯР працював ефективно, з перших днів весни тендерні процедури на придбання суміші для спецтехніки та асфальту підготувати в найкоротші терміни. Це ж стосується всіх будівельних об'єктів: дороги, школи, лікарні, щоб ми в кінці року не повертали кошти. Це взагалі ганьба – не використовувати кошти в повному обсязі", – наголосив міський голова. 

Андрій Райкович також дав завдання керівництву головного управління ЖКГ поновити роботу з планування будівництва асфальтного заводу в місті.