ЕКОНОМІКА
В обласному центрі 40 % усіх податків надійшло до бюджету міста
- Останнє оновлення: 14 січня 2019

Сьогодні, 14 січня, під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович наголосив, що всі працюючі кропивничани мають сплачувати податки.
Для цього треба максимально легалізувати трудові відносини між працедавцями та найманими працівниками, а не виплачувати останнім заробітну плату у конвертах.
"До бюджету міста надійшло 40 % від усіх сплачених податків. Ми маємо поповнювати нашу казну та мати максимальне ефективне адміністрування", – наголосив Андрій Райкович.
