21серпня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: загальна сума боргу із зарплати в області – понад сім мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: загальна сума боргу із зарплати в області – понад сім мільйонів гривень

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова провела засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

275b 77173176У нараді в режимі "он-лайн" взяли участь представники міськвиконкомів, райдержадміністрацій та територіальних комісій, інформує прес-служба ОДА.

Поточну ситуацію із заборгованістю охарактеризував директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров.

За його словами, станом на 1 січня 2019 року загальна сума боргу із заробітної плати в області становила 7,1 млн., що на 3,5 млн. грн. менше, ніж на початок минулого року. За темпами погашення заборгованості Кіровоградська область займає 4 місце серед решти регіонів.

Єдиним в області боржником державної форми власності є філія "Кіровоградського державного обласного навчально-курсового комбінату" Українського державного підприємства "Укрінтеравтосервіс". У грудні 2018 року підприємство не виплатило працівникам 108 тис. грн. зарплати.

На підприємствах комунальної форми власності відбулось зменшення заборгованості на 2,1 млн. грн. (94%). У цій категорії боржників Олександр Догаров назвав КП "Новенське" Новенської селищної ради, що завинило 139 тис. грн.

Левова частка боргу (85%) закумульована на підприємствах Олександрії та Світловодська. Це зокрема, "Завод "Автоштамп"(1,1 млн. грн.) та "Світловодське кар'єроуправління" (235 тис. грн.).