21липня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА З Кіровоградщини за кордон щодоби можна перерахувати до 150 тисяч гривень

ЕКОНОМІКА

З Кіровоградщини за кордон щодоби можна перерахувати до 150 тисяч гривень

Починаючи з 7 лютого українці можуть здійснювати грошові перекази за кордон  без додаткового документального підтвердження в сумі, еквівалентній 150 тис. грн на добу.

950 2873

Як повідомила керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко, при цьому валютні перекази можна робити безпосередньо з гривневої картки або рахунку. Для відправлення переказу вже не обов'язково відкривати банківський рахунок.

“Тепер переказ за кордон або на валютну картку можна надіслати з гривневої картки, не відвідуючи обмінних пунктів, в режимі 24/7. Максимальний обсяг переказів, без відкриття рахунку та додаткових підтверджень, становить до 150 тисяч гривень на добу у еквіваленті валюти, що надсилається”, – зазначила Марія Страшко.

Довідково: згідно із новими правилами валютного регулювання, для інвестицій у закордонні активи, придбання нерухомості за кордоном чи поповнення закордонного банківського рахунку українцям більше не треба оформлювати індивідуальні е-ліцензії. Для таких операцій у межах 50 тисяч євро на рік діють е-ліміти операцій.