26травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградобленерго рекомендує споживачам фіксувати показники лічильників станом на 1 число кожного місяця

ЕКОНОМІКА

Кіровоградобленерго рекомендує споживачам фіксувати показники лічильників станом на 1 число кожного місяця

З метою здійснення коректних розрахунків за спожиту електричну енергію, ПрАТ «Кіровоградобленерго» настійливо рекомендує споживачам фіксувати показники своїх лічильників станом на 1 число місяця та передавати їх енергокомпанії протягом 5 наступних днів.

9j3g4oGxkCNaHIVWE1we.w695

Це можна зробити так:

 • скористатися інформаційно-платіжною система на сайті ПрАТ «Кіровоградобленерго» (функція «Надати показники»);
 • передати на електронну пошту call-center@kiroe.com.ua
 • за телефонами кол-центру:0-800-501-148 (безкоштовно), 15-70 та 35-68-51 (м. Кропивницький), 067-521-15-70, 050-488-80-63;
 • скористатися функцією «Отримання рахунку електронною поштою». Для цього Вам необхідно надіслати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.повідомлення з поміткою «Доставка рахунків електронною поштою», в якому вказати:
  Вашу електронну адресу
  2. Повну поштову адресу будинку чи квартири, на які Ви бажаєте отримувати рахунки
  3. Ваші прізвище, ім’я та по-батькові 
  4. Номер особового рахунку
  5. Контактний номер телефону.

Важливо! Споживачам, яким призначено субсидію, вчасне передавання показників є запорукою вірного розрахунку повернення сум невикористаних субсидій. Задля уникненя непорозумінь, просимо споживачів-субсидіантів обов'язково повідомити показники приладу обліку станом на 1 травня 2019 року.    

Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року ПрАТ «Кіровоградобленерго» не надає послугу з постачання електричної енергії, а виключно послугу з її розподілу.

Послугу з постачання електричної енергії побутовим споживачам надає ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». Отже, з 1 січня 2019 року оплата за електроенергію здійснюється за платіжними документами ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

Заборгованість, яка утворилася до 1 січня 2019 року, сплачується на рахунки ПрАТ «Кіровоградобленерго» за реквізитами, що вказані в платіжних документах ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Реквізити ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» розміщені на сайті http://kresc.com.ua у розділі «Побутовим споживачам»  (вкладка «Реквізити для оплати послуг»).

Про зміну одержувача коштів було заздалегідь повідомлено усі установи області, які приймають оплату комунальних послуг. Втім, щоб уникнути непорозумінь, радимо про всяк випадок нагадати про це касиру.

Крім того, оплату можна здійснювати на сайті ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» (червоне віконечко «Оплата» на головній сторінці сайту).

Особовий рахунок споживача не змінено!