ЕКОНОМІКА
У Кропивницькому мають модернізувати систему теплопостачання
- Останнє оновлення: 04 березня 2019
Сьогодні, 4 березня, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович сказав, що Кропивницький має розвиватися й надалі.
Міський голова наголосив, що Президент України під час робочого візиту був задоволений реформами, які запроваджують у державі загалом і в обласному центрі, зокрема. Він виокремив децентралізацію.
Очільник міста вважає, що Кропивницький має рухатися далі шляхом децентралізації, змін на краще і повністю модернізувати систему теплопостачання. Він доручив вивчити це питання своїм заступникам, відповідним управлінням, ЖЕКам.
