26травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Порушень на понад 230 тисяч гривень виявили аудитори одній із ОТГ на Кіровоградщині

ЕКОНОМІКА

Порушень на понад 230 тисяч гривень виявили аудитори одній із ОТГ на Кіровоградщині

У Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді під час проведення ревізії бюджету та фінансово-господарської діяльності за період з січня 2015 року по грудень 2018 року  фахівці  управління Східного офісу Держаудитслужби в області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 232,7 тис.грн.

Порушення виникло через завищення підрядними організаціями вартості та обсягів виконаних робіт по капітальному  ремонту та реконструкції житлового фонду міста  на суму 218,8 тис. грн. Підрядники до актів виконаних робіт внесли неправдиві відомості про понесені витрати щодо розміру загально-виробничих витрат на виконання робіт, розміру витратних матеріалів, вартості робіт з утеплення фасадів, фактично відпрацьованого часу робітників підрядних організацій, повідомили у прес-службі управління Східного офісу Держаудитслужби в області.

Встановлено також незаконні   витрати коштів внаслідок зайвої виплати заробітної плати на загальну суму 13,9 тис.грн. 

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Кіровоградської області. Через порушення законодавства з фінансових питань 3 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.