04червня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аудитори Кіровоградщини протягом трьох місяців забезпечили відшкодування втрат на майже шість мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

Аудитори Кіровоградщини протягом трьох місяців забезпечили відшкодування втрат на майже шість мільйонів гривень

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 5,7 млн. грн.

1471005589 stopka grivenЗа вчинені фінансові порушення 19 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної, повідомили в прес-службі управління Східного офісу Держаудитслужби в області.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 7 заходів впливу: у трьох випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у одному – зменшено бюджетні асигнування, у 3 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на понад 2,2 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли  19 управлінських рішень та врахували 14 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів. 

На розгляд правоохоронним органам передали 3 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  досудове розслідування.