21серпня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Молоді фермери Кіровоградщини можуть отримати на розвиток свого господарства до 40 тисяч гривень

ЕКОНОМІКА

Молоді фермери Кіровоградщини можуть отримати на розвиток свого господарства до 40 тисяч гривень

Державна підтримка сільськогосподарської галузі передбачає спеціальну бюджетну дотацію для молодих фермерів.

035 48

Так, голова фермерського господарства віком до 35 років 1 раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тисяч гривень.

Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета в інтерв’ю одному з українських радіо та додав, що детально з програмами підтримки АПК на 2019 рік можна ознайомитись на спеціальному сайті, який присвячений виключно дотаціям.

«Важливою метою для Уряду і Мінагрополітики є забезпечення сталості державної підтримки. Але, разом з тим, ми реагуємо на виклики галузі і доповнюємо програми новими актуальними напрямами. Зокрема, йдеться про підтримку молодих фермерів, новостворених фермерських господарств, галузі бджільництва, відшкодування вартості обладнання для шокової заморозки ягід та інше», – зауважив Віктор Шеремета.

За словами заступника Міністра, Уряд надає бюджетну субсидію новоствореним фермерським господарствам у розмірі 3 тисячі гривень на 1 гектар (до 60 тисяч гривень) на одне фермерське господарство. Дотація надається у перші три роки після його створення для провадження сільськогосподарської діяльності. Отримані кошти господарство може витратити, наприклад, на паливо для проведення комплексу весняно-польових робіт.

http://kirovohradska.land.gov.ua/