21серпня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщиі визначили кращого серед трактористів-машиністів (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщиі визначили кращого серед трактористів-машиністів (ФОТО)

671fe58af5845f33e7786dd608484c8d L

Конкурс пройшов на базі Новгородківського професійно-технічного училища №36. У змаганнях взяли участь 10 учасників-здобувачів освіти аграрних професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградської області.

656456456456457

А оцінювали їх викладачі дисциплін та майстри виробничого навчання, інформують на відомчому сайті Держпродспоживслужби області.

Конкурс проходив у два тури: теоретичний і практичний. На теоретичному етапі перевірялись професійно-теоретичні знання конкурсантів з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці».

Практичний етап полягав у перевірці навиків і вмінь конкурсантів орати землю на тракторах МТЗ-892 з начіпним плугом. Під час практичного етапу оцінювали якість регулювання начіпної системи, дотримання вимог охорони праці, якість першої підготовчої борозни і виконання звалу, дотримання глибини і прямолінійності оранки, виразність форми гребенів, якість розвальної борозни, дотримання меж заглиблення і піднімання плуга, дотримання бокових меж тощо. На виконання всіх практичних завдань учасникам відводилося лише дві години.

«Ніколи не варто зупинятися на досягнутому. Постійно вдосконалюйте свої професійні знання та навички. Тільти так можна оволодіти професією та досягти високої фахової майстерності», – зауважив заступник голови журі, начальник відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Держпродспоживслужби області Микола Мітін.

Після тривалої наради журі оголосило результати конкурсу. Переможці та учасники змагання отримали нагороди та відзнаки.

7676743653654643