26серпня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградські аудитори виявили значні порушення в управлінні праці та соцзахисту населення в одній із міськрад

ЕКОНОМІКА

Кіровоградські аудитори виявили значні порушення в управлінні праці та соцзахисту населення в одній із міськрад

Порушень на понад 1,4 млн. грн. виявили кіровоградські аудитори в управлінні праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради.

ac1a35a0a8f4fd31c5f6b1a911ebf91aВ управлінні праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради під час проведення ревізії за період з січня 2015 року по грудень 2018 року  фахівці  управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, інформують у відомчій прес-службі, виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 1421,4 тис. грн.

Встановлено випадки зайвої оплати за фактично ненадані послуги з газопостачання на загальну суму 541 тис. грн внаслідок неповернення до бюджету підприємством-надавачем послуг газопостачання невикористаних сум субсидій за опалювальний період 2015-2016 років.

Крім того, внаслідок надання громадянами недостовірних даних про свої доходи та придбані транспортні засоби, а також при наявності в них заборгованості за комунальні послуги зайво виплачено субсидій на суму 880,4 тис. грн.

Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму понад 1,2 млн. грн.

Матеріали ревізії передано в прокуратуру Кіровоградській області.