21вересня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Зелені інвестиції: екоінспеції Кіровоградщини вручили сучасні легкові енергозберігаючі автомобілі

ЕКОНОМІКА

Зелені інвестиції: екоінспеції Кіровоградщини вручили сучасні легкові енергозберігаючі автомобілі

Кіровоградська обласна екоінспекція отримала два сучасні легкові енергозберігаючі автомобілі.

05 19 204

Їх передача пройшла 23 травня у Києві.

Ключі від автомобілів не тільки для Кіровоградської еконспекції, а й для інших територіальних та міжрегіональних органів вручив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

«40 сучасних і економічних, енергозберігаючих автомобілів марки «Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD», оснащених бензиновим та електронним двигунами поїхали захищати українське довкілля. Все це результат проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які реалізуються у рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Це вдруге за півроку ми вручаємо ключі від автомобілів, призначених для захисту перлин української природи», - сказав Остап Семерак.

05 19 203

В урочистій церемонії вручення взяв участь Надзвичаний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі. Міністр подякував Посольству Японії в Україні та Уряду Японії за абсолютне розуміння і підтримку.

Як повідомив начальник Державної екологічної інспекції в області Микола Власенко, нові, енергозберігаючі автомобілі в рази підвищать ефективність реагування на порушення природоохоронного законодавства і допоможуть екоінспекторам під час рейдових перевірок ефективно захищати довкілля.

Микола Власенко також наголосив, що обласна влада протягом останнього часу надала значну допомогу у покращенні матеріально-технічного забезпечення інспекції: придбано тепловізори, біноклі, пально-мастильні матеріали, швидкісний катер, комп'ютерна техніка.

05 19 202

«Кіровоградська обласна екоінспекція вже третій рік поспіль займає перші місця за ефективністю роботи серед інших обласних підрозділів», - відзначив начальник обласної інспекції.

За його словами нові автомобілі при підтримці обласної влади уже зареєстровані і взяті на облік. Тож найближчим часом екоінспектори на них здійснюватимуть рейдові перевірки.

Використано матеріали Міністерства екології та природних ресурсів України

http://www.kr-admin.gov.ua