22вересня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині негода зруйнувала греблі, затопила сотні присадибних ділянок та тисячі гектарів посівів (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині негода зруйнувала греблі, затопила сотні присадибних ділянок та тисячі гектарів посівів (ФОТО)

Зруйновані греблі, затоплені 300 присадибних ділянок, пошкоджені тисячі гектарів посівів – наслідки потужної грози, що пройшла цими вихідними територією Бобринецького району.

05 19 303

Таку інформацію озвучили на апаратній нараді в Кіровоградській облдержадміністрації вчора, 3 червня.

За інформацією заступника голови облдержадміністрації Сергія Осінського, 1 червня з 16.00 по 17.00 у районі пройшов потужний циклон з інтенсивними опадами та шквальним вітром. Найбільше постраждали Тарасівська, Кетрисанівська, Василівська, Веселівська, Чарівнинська сільські ради та частково Бобринецька міська рада. У результаті пошкоджено посіви на площі 2300 гектарів. Також понівечена та знищена городина місцевих мешканців. У окремих домогосподарствах нанесено шкоду худобі. У Долинському, Бобринецькому та Устинівському районах потужні зливи зруйнували декілька гребель, що призвело до пошкодження доріг.

05 19 304

Наразі фахівці департаменту агропромислового розвитку ОДА та місцева влада намагаються зібрати повну інформацію щодо нанесеної негодою шкоди.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко доручив створити комісію з обласних та районних фахівців, ДСНС для визначення масштабів наслідків негоди для інфраструктури району.

«Наше завдання – допомогти постраждалим людям. У нас достатньо сил і засобів, щоб належно відреагувати на наслідки негоди», - підкреслив Сергій Кузьменко.

05 19 305

05 19 306

http://www.kr-admin.gov.ua

Фото: UA: Кропивницький