21вересня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Підприємці Кіровоградщини можуть скористатися кредитуванням під депозити

ЕКОНОМІКА

Підприємці Кіровоградщини можуть скористатися кредитуванням під депозити

4261 9876

ПриватБанк запустив послугу кредитування підприємців і малого бізнесу за спрощеною процедурою отримання позики під депозит.

Як повідомив керівник напрямку обслуговування МСБ Сергій Клюєв, спрощена процедура дозволяє отримати банківський кредит за 30–40 хвилин, причому таймінг зарахування позикових коштів залежить цілком від швидкості підписання документів клієнтом банку.

«Клієнти банку часто використовують «Кредит під депозит» як зручну альтернативу операціями фінансової допомоги, оскільки згідно з роз’ясненнями ДФС сума поворотної фінансової допомоги, що надійшла підприємству від засновника або директора, не передбачає оподаткування. Отже, є можливість розвивати свій бізнес за рахунок особистих заощаджень. Банк надає такі кредити без додаткових комісій, страховок або витрат на оформлення застави», – зазначає Сергій Клюєв. 

Експрес-кредити доступні всім клієнтам – ФОП і юридичним особам МСБ, у яких власник підприємства є його засновником і директором.

Максимальну суму кредиту під заставу депозиту не обмежено, а кредитний відсоток нараховується банком тільки за фактично використану частину кредиту. Оформити «Кредит під депозит» можна цілодобово в «Приват24 для бізнесу». Якщо кредит і депозит оформляються в одній валюті, ставка за кредитом становить 2 % річних.