ЕКОНОМІКА
Від реалізації конфіскату на Кіровоградщині до держбюджету спрямували 2,4 тисячі гривень
- Останнє оновлення: 17 червня 2019
Протягом перших п’яти місяців нинішнього року за протоколами про порушення митних правил на КІровоградщині вилучили майна на 981,4 тиячі гривень.
При цьому дійснили розпорядження майном, що перейшло у власність держави, на 148,2 тисячі гривень. А до Державного бюджету від реалізації конфіскату спрямували 2,4 тисячі гривень, повідомили у прес-службі Кіровоградської митниці ДФС.
