22жовтня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На Кіровоградщині триває процес передачі земель у власність ОТГ (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

На Кіровоградщині триває процес передачі земель у власність ОТГ (ФОТО)

DSC05572 

Минулоріч Україні в рамках поглиблення децентралізації Кабінет Міністрів України відповідно до розпорядження № 60-р передавав землю сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів об’єднаним територіальним громадам.

DSC05579

Таким чином у власність 650 ОТГ було передано понад 1,5 млн га сільгоспземель. Зокрема на Кіровоградщині 13-ти об'єднаним територіальним громадам передано в комунальну власність 25,9 тис.га земель сільськогосподарського призначення, повідомили в пресслужбі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Цьогоріч цей процес продовжується. Ще трьом ОТГ (Новопразькій, Приютівській і Піщанобрідській) передано 8,7 тисячі гектарів угідь.

Так 18 червня відбулася координаційна нарада начальника  ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігоря Зінченка з керівництвами Новопразької (Василь Гейко) та Піщанобрідської (Вадим Панченко) об’єднаних територіальних громад щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Отже, загалом на Кіровоградщині у власність громад уже передано 34,6 тисячі гектрів земель сільськогосподарського призначення.