22жовтня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Керівництво Кіровоградщини планує звернутися до Уряду країни за додатковим фінансуванням

ЕКОНОМІКА

Керівництво Кіровоградщини планує звернутися до Уряду країни за додатковим фінансуванням

24 20На дорогах Кіровоградщини завершуються ремонтні роботи на об’єктах минулого року, які реалізовуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. 

На 33-ох із 35-ти таких об’єктів роботи планують виконати до 7 липня (загальна сума 68 мільйонів гривень), ще на двох - поки тривають тендерні процедури. Про це повідомив під час що понеділкової апаратної наради тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

Зазначені дороги знаходяться у межах  Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам'янського, Кропивницького, Компаніїського, Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Новоукраїнського, Новомиргородського, Петрівського, Устинівського районів та в Кропивницькому і Олександрії. Керівникам зазначених територій посадовець доручив особисто перевірити хід і якість виконання робіт на об’єктах та повідомити про результати профільний департамент ОДА. 

На 21 об'єкті підрядником є Кіровоградоблавтодор, тому Сергій Коваленко під час наради дав доручення керівництву забезпечити виконання робіт до першого липня цього року.

Про ремонтні роботи на дорогах державного значення поінформував начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко

За його словами, цього року на дорозі Кропивницький-Миколаїв в області заплановано відремонтувати 6 відрізків протяжністю 33 кілометра. Нині вже виконано роботи на 19 кілометрах автодороги. По двох відрізках протяжністю 9 кілометрів завершено тендерні процедури і протягом десяти днів буде розпочато ремонт. Тендер ще по одному відрізку проведуть до 1 липня, роботи планують розпочати протягом двох тижнів. 

Сьогодні, за словами посадовця, розпочато ремонт на дорозі Полтава-Олександрія – на відрізку протяжністю 5 кілометрів. Також пройшов тендер і по відрізку в уманському напрямку дороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка, роботи буде розпочато протягом 10 днів. 

Вадим Коюденко зазначив, що усі роботи на дорогах державного значення в області заплановано виконати до середини вересня. Потім планують звертатися до уряду за додатковим фінансуванням для виконання понадпланових робіт.

https://www.facebook.com/kirovogradskaoda/