24січня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Андрій Райкович: На рахунок колишнього орендатора теплегеренруючого підприємства Кропивницького не повинно потрапити жодної копійки

ЕКОНОМІКА

Андрій Райкович: На рахунок колишнього орендатора теплегеренруючого підприємства Кропивницького не повинно потрапити жодної копійки

Лічильники теплової енергії мають бути встановлені на кожному будинку у Кропивницькому.

09 1

На цьому наголосив  Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради.

«Є рішення Кабінету міністрів і ми маємо його виконати. Незалежно від того, скільки залишилося квартир під’єднаних до централізованого опалення дві, п’ять чи п’ятдесят, лічильники мають бути. Лише за таких умов до нас не  застосовуватимуть штрафні санкції. Та поки що ми знаходимося у зоні максимального ризику», – зазначив міський голова.

Також очільник міста дав доручення активно готувати теплогенеруючі підприємства Кропивницького до нового  опалювального сезону.

Особливо це стосується «Кіровоградтепло». 

«Ми маємо закінчити процес  розірвання угоди із ТОВ «ЦНТІ УНГА» та повернення підприємства до комунальної власності міста як юридично, так і фінансово. Це персональна відповідальність  юридичного управління, управління ЖКГ та керівників теплогенеруючого підприємств. Необхідно звернутися до людей із вимогою розрахуватися за  використану теплову енергію, але для цього  мають бути вже наші розрахункові рахунки. Наші. Щоб жодної копійки не пішло колишньому орендатору», – наголосив Андрій Райкович.