21січня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Дорожники Кіровоградщини пообіцяли до кінця сезону виконати розпочаті роботи у повному обсязі

ЕКОНОМІКА

Дорожники Кіровоградщини пообіцяли до кінця сезону виконати розпочаті роботи у повному обсязі

За останні чотири роки Кіровоградщина показала гарні результати в плані обсягів та темпів проведення ремонту доріг.

06 6

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Осинський, який взяв участь у виробничій нараді із підрядниками у Службі автомобільних доріг.

«Цього року ми теж повинні не відставати від них і надолужити те, що завадили вчасно зробити погодні чи інші фактори», - зазначив посадовець.

Він також додав, що Кіровоградська ОДА готова підтримувати Службу автодоріг, аби якомога швидше вивести дороги області на новий, якісний рівень.

Представники підрядних організацій, що виконують ремонтні роботи на об’єктах відзвітували про стан справ, орієнтовні терміни здачі робіт та проблеми, які виникають в ході ремонту.

Так, через несприятливі погодні умови дещо затрималися на земельних роботах під час реконструкції відрізку дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв км 103-107 (поблизу села Полтавка Компаніївського району). Втім, виконавці обіцяють вчасно завершити ремонт.
На інших ділянках суттєвих питань, які могли б затримати введення в експлуатацію відремонтованих відрізків немає, тож до кінця будівельного сезону всі розпочаті роботи будуть виконані у повному обсязі.

Наразі на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області за рахунок коштів державного бюджету ремонтні роботи ведуться у трьох напрямках – на Миколаїв, на Полтаву та на Умань.

https://kr.ukravtodor.gov.ua