21січня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина посідає 22 місце щодо оснащення багатоквартирних будинків приладами теплового обліку

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина посідає 22 місце щодо оснащення багатоквартирних будинків приладами теплового обліку

630 360 1480377673 4207 1Готовність житлово-комунального господарства області до нового опалювального сезону складає понад 60%. 

Про це повідомила т. в. о. голови облдержадміністрації Світлана Лобанова учора, 5 серпня, на апаратній нараді, інформуючи про результати урядової селекторної наради з регіонами з питань підготовки до нового опалювального періоду. Посадовиця наголосила, що підготовчі роботи проводятьна належному рівні.

Є і проблемні території, де рівень готовності не досягає планових 60 відсотків. До того ж, Кіровоградщина на 22 місці в державі з питань оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами теплового обліку: у Кропивницькому тепловими лічильниками будинки оснащено на 48,5 %, у Олександрії – понад 70%, у Світловодську – на 52,3%.

"Міським головам необхідно активно попрацювати, щоб максимально вирішити це питання", – наголосила т. в. о. голови облдержадміністрації.

Ще одним завданням є своєчасне отримання підприємствами теплоенергетики номінацій на газ для опалювального періоду. Основна умова – проведення розрахунків за спожитий газ на понад 90%. Цього рівня ще не досягнуто на трьох підприємствах Кіровоградщини – у місті Кропивницькому та місті Світловодську.

"Головам відповідних територій необхідно попрацювати з підприємствами і невідкладно визначитися щодо погашення чи реструктуризації боргів", – зазначила посадовицяь.