21січня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Понад 700 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у липні на Кіровоградщині

ЕКОНОМІКА

Понад 700 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у липні на Кіровоградщині

777 6511

Упродовж липня нинішнього року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Їх загальна площа – 97 гектарів.

Земельні ділянки розташовані на територіях Гайворонського, Голованівського, Долинського, Онуфріївського, Петрівського, Устинівського районів.Їх використовуватимуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, повідомили в пресслужбі ГУ Держгеокадастру в області.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Хащуватської сільської ради Гайворонського району площею 5 гектарів пасовищ, де стартова ціна піднялася до 184% від нормативної грошової оцінки та становить 71,82 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у липні, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 718 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково: земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».