21січня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницька арка продовжує вражати темпами реконструкції

ЕКОНОМІКА

Кропивницька арка продовжує вражати темпами реконструкції

21005 1200x800 2

Темпи реконструкції проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої арки  в залізничному насипі не збавляють обертів.

Учора, 8 серпня заступник міського голови Олександр Мосін  перевірив хід та якість виконання будівельних робіт, як на арці, так і  в господарстві Кропивницького ВКГ, де триває заміна трубопроводу каналізаційного колектора, інформує пресслужба міськради.

Роботи тісно пов’язані, адже без завершення  модернізації магістральної системи каналізації неможливо приступати до облаштування проїжджої частини дороги і її асфальтування.

І комунальники, і будівельники  дотримуються визначених графіків: по вулиці Ельворті, від вулиці Бpaтислaвськoї дo пpoхіднoї зaвoду «Чеpвoнa Зіpкa», продовжується будівництво нового каналізаційного колектора,. Роботи підрядна організація виконує швидко, фахівці вже підключили до мережі верхню частину колектора. Загальна протяжність нового пластикового трубопроводу мережі водовідведення діаметром 600 міліметрів становитиме 400 метрів.

Будівельники теж не гають часу, вони одночасно готують фундамент під будівництво підпорної стіни вздовж вулиці Ельворті та продовжують обкладати шлакоблоками портал арки з боку заводу «Червона зірка».