03липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кіровоградському обласному центрі зайнятості пояснили, як часто має відвідувати установу безробітний

ЕКОНОМІКА

У Кіровоградському обласному центрі зайнятості пояснили, як часто має відвідувати установу безробітний

64 223

Зареєстрований безробітний відповідно до свого індивідуального плану працевлаштування зобов’язаний відвідувати центр зайнятостіне рідше ніж один раз на 30 календарних днів.

 Приходити до установи слід із паспортом громадянина України чи іншим документом, що посвідчує особу, та трудовою книжкою.

Зареєстрований безробітний, який із поважної причини не зміг звернутися до центру зайнятості у строк, установлений кар’єрним радником, повинен відвідати центр зайнятості не пізніше ніж у день, що настає після закінчення дії обставин, які склалися у зв’язку з поважною причиною, за умови підтвердження її наявності відповідними документами.

У разі, коли такий день припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, зареєстрований безробітний повинен звернутися до центру зайнятості у перший робочий день, що настає за ним.

Періодичність та кількість зустрічей визначається кар’єрним радником індивідуально, з урахуванням запланованих заходів та потреб ринку праці.