24лютого2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому розробили запобіжники проти дій недобросовісних орендарів

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому розробили запобіжники проти дій недобросовісних орендарів

eccd6a1 dogovor arendy

Фахівці управління земельних відносин та охорони навколишнього середовища Кропивницького  направили лист до головного управління державної фіскальної служби в області.

Вони попросили про надання інформації щодо заборгованості зі сплати орендної плати за користування земельними ділянками міської комунальної власності по кожному боржнику окремо із зазначенням періоду виникнення боргу, штрафних санкцій, посилання на дату та номер договору, вжитих заходів щодо стягнення, розповів начальник управління Олег Вовенко.

Нині в управлінні виявляють орендарів, з якими не укладено договори оренди земельних ділянок.Таких фізичних та юридичних осіб чимало.

Саме тому депутати вирішили поновити роботу комісії з визначення збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам а також надали низку доручень орієнтованих на поліпшення ситуації із розрахунком за землю, щоб якнайшвидше скоротити  суми заборгованості.

«Надалі при підготовці рішень щодо надання землі в оренду, прописуватимуть певні запобіжники: якщо протягом 6 місяців не буде освоєна земельна ділянка і не буде оформлений договір оренди, щоб кошти йшли до бюджету, то таке рішення автоматично скасують. Також застосовуватимуть штрафні санкції щодо недобросовісних орендарів», – зазначив депутат Олег Краснокутський.