24лютого2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Топ-6: яким автомобілям віддають перевагу жителі Кіровоградщини та обласного центру

ЕКОНОМІКА

Топ-6: яким автомобілям віддають перевагу жителі Кіровоградщини та обласного центру

54 724 8

Протягом липня в Кропивницькому і Кіровоградській області придбали 130 нових автомобілів, кожен із яких у середньому коштував $ 30 тис.

"Сума витрат минулого місяця в регіоні становила $ 4 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 28 авто на суму $ 400 тис. Також попитом користувалися Toyota і Skoda", – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У B-класі лідером став Renault Sandero. Найпопулярніша модель в C-класі - Renault Logan MCV, який виявився найпопулярнішим серед всіх класів. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Серед автомобілів E-класу найбільше продажів отримала Toyota Camry. Серед позашляховиків лідером продажів стала Toyota Land Cruiser Prado.

Загалом, минулого місяця українці придбали 7,6 тис нових автомобілів. Це на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість придбаних за місяць позашляховиків перевищило 5 тис авто. Легковиків купили вдвічі менше – 2,5 тис.

Довідково: в першому півріччі в Кропивницькому і Кіровоградській області зареєстрували 650 нових автомобілів. На покупку нових машин витратили $ 19 млн.