09квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У Кропивницькому тепловики готуються до нового опалювального сезону в рамках жорсткої економії коштів

ЕКОНОМІКА

У Кропивницькому тепловики готуються до нового опалювального сезону в рамках жорсткої економії коштів

У Кропивницькому, доки дозволяє погода, працівники КП «Теплоенергтик» міняють зношені трубопроводи мережі теплопостачання.

06 3

Зараз ремонтні бригади працюють по вулиці Космонавта Попова.

Хід та якість роботи перевірили заступник міського голови Олександр Вергун та начальник головного управління житлово-комунального господарства Тетяна Савченко.

«Працюємо в рамках жорсткої економії коштів, оскільки зробити потрібно ще чимало. Активно використовуємо для ремонту мереж труби від котелень, які вже не експлуатуються і це нас здорово сьогодні рятує. Ще, як показав минулий рік, обов’язково необхідно поміняти ділянку трубопроводу на мережі від Піденно-Західної котельні до 101 мікрорайону. Але тут має включитися у роботу і Кропивницьке ВКГ, оскільки вода з водогону в цьому місці заливає теплопровід. Ситуація на котельнях теж по діловому активна. І, якщо малі котли на території Кропивницького, вже перебувають у високій ступені готовності, то на ТЕЦ і на ПЗК ще в розпалі ремонтні роботи і наладка обладнання», – поінформував директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник.

06 4

Паралельно, спеціалісти  завершують ремонтні роботи на пункті хімічної підготовки води, очищують шламоприйомники, штукатурять фасади робочих приміщень.

http://www.kr-rada.gov.ua