08серпня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аудитори Кіровоградщини з початку року забезпечили відшкодування втрат на 9,5 мільйона гривень

ЕКОНОМІКА

Аудитори Кіровоградщини з початку року забезпечили відшкодування втрат на 9,5 мільйона гривень

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-серпня пвиявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на  8,3 млн.грн.

Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на майже 9,5 млн.грн, повідомили у відомчій пресслужбі.

За вчинені фінансові порушення 48 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 18 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 посадову особу звільнили з займаної посади.

До установ, у яких виявлено порушення, застосували 16 заходів впливу: у 7 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 – зменшено бюджетні асигнування, у 7 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на майже 6,5 млн гривень.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 38 управлінських рішення та врахували 45 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів. 

На розгляд правоохоронним органам передали 9 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  2 досудові розслідування.