09липня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кадрові питання: на підприємства Кіровоградщини потрібні юристи

ЕКОНОМІКА

Кадрові питання: на підприємства Кіровоградщини потрібні юристи

43 77

Роботодавці області потребують працівників за професіями «юрист» та «юрисконсульт».

Їх готові взяти на роботу СП ТОВ «Світловодськпобут», СФГ  «Павел» та КНП «Смолінська медико-санітарна частина» Смолінської селищної ради, інформують в обласному центрі зайнятості.

При цьому у СП ТОВ «Світловодськпобут» готові платити юрисконсульту 5 тисяч гривень на місяць. До обов’язків спеціаліста входять розробка правової документації, підготовка договорів та юридичної документації, їх компетентна перевірка, контроль за правомірною бухгалтерською діяльністю, ведення судово-претензійної роботи та ведення документальної бази, реєстрів по судових справах.

У свою чергу СФГ  «Павел», що знаходиться у с. Пишне Долинського району, запрошує юриста для роботи з нормативно-правовими актами с/г галузі, розроблення та аналіз типових договорів, оформлення та реєстрація договорів оренди землі державної та комунальної власності, представлення інтересів підприємства у державній виконавчій службі, судах усих інстанцій та інших органах державного та місцевого самоврядування. Вакансія призначена для працевлаштування людей з інвалідністю. Місце проведення робіт – м. Кривий Ріг, вул. Двінська, 11. Заробітна плата – 6000 гривень.

КНП «СМСЧ» Смолінської селищної ради пропонує юрисконсульту працевлаштування на 0,5 ставки (заробітна плата – 2 086,50 грн) для ведення позовної роботи, оформлення договорів та правової допомоги.